Wiadomości branżowe

Mateusz Mijal odwiedził Rodzinny Dom Dziecka w Zakopanem

Miłą niespodziankę podczas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014r. otrzymali wychowankowie Rodzinnego Domu Dziecka w Zakopanem. W sobotę 18 stycznia odwiedził ich znany muzyk Mateusz Mijal przekazując upominki w postaci zapasu herbat oraz ciepłych koców, ufundowanych przez firmę TEEKANNE. Mijal odpowiadał na pytania zadawane przez dzieciaki oraz wyjaśniał, na czym polega praca

Miłą niespodziankę podczas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014r. otrzymali wychowankowie Rodzinnego Domu Dziecka w Zakopanem. W sobotę 18 stycznia odwiedził ich znany muzyk Mateusz Mijal przekazując upominki w postaci zapasu herbat oraz ciepłych koców, ufundowanych przez firmę TEEKANNE.

Mijal odpowiadał na pytania zadawane przez dzieciaki oraz wyjaśniał, na czym polega praca artysty. W celu zapoznania się z tajnikami zawodu piosenkarza, wychowankowie otrzymali również oficjalne zaproszenie za kulisy występu artysty w Zakopanem, który planowany jest na wiosnę tego roku.

Podczas wizyty, nie zabrakło również krótkiego koncertu – Mateusz zaśpiewał kilka swoich przebojów tj: „Góraleczka”, przy których chętnie asystowali mu wychowankowie placówki. Na koniec dzieciaki otrzymały upominki od firmy TEEKANNE oraz zdjęcia z autografami artysty.

Dzień wcześniej popularny wokalista zaprezentował się zakopiańskiej publiczności, gdzie swoimi hitami rozgrzewał kibiców podczas kwalifikacji do Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014r.

Wydarzenie dla marki TEEKANNE koordynowała GRUPA 365NET.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy