Wiadomości branżowe minrol

19. Międzynarodowa Wystawa Zieleń to Zycie

19. Międzynarodowa Wystawa Zieleń to Zycie
Zieleń to Życie 26.08.2011 Zieleń to Życie Minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki, dziś przed południem, uczestniczył w uroczystym otwarciu 19. Międzynarodowej Wystawy „Zieleń

Zieleń to Życie
26.08.2011
Zieleń to Życie Minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki, dziś przed południem, uczestniczył w uroczystym otwarciu 19. Międzynarodowej Wystawy „Zieleń to Zycie”, która odbywa się w Warszawie.

„Cieszę się, że w tym szerokim, międzynarodowym gronie swoje osiągnięcia przedstawią również polscy ogrodnicy i szkółkarze, którzy niewątpliwie należą do światowej elity” – powiedział szef resortu rolnictwa.

„Nikogo nie trzeba przekonywać, że wystawa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom odbiorców. Efektem jest przecież coraz piękniejsza zieleń, która nas otacza. Nie wątpię, że tak samo będzie również w tym roku” – dodał minister Marek Sawicki

Tegoroczna edycja jest imponująco. Zgłosiło się ponad 300 wystawców z 11 krajów. Z tej liczby ponad połowa zaprezentuje rośliny ozdobne i inne produkty szkółkarskie.

Bogata i różnorodna oferta wystawiennicza nie jest jedynym magnesem przyciągającym zainteresowanych. Wystawie towarzyszą pokazy, seminaria i konferencje. Wystawa daje też możliwość nabycia sadzonek, czy też wszelkich narzędzi niezbędnych w zakładaniu i utrzymaniu ogrodów.

http://www.minrol.gov.pl

A to już wiesz?  Agro Ekspres – w I kw. 2010 r. najlepsza sprzedaż w historii

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy