Wiadomości branżowe

Biegnij razem z TEEKANNE!

Już za tydzień w Krakowie odbędzie się prawdziwe biegowe święto. 13. edycja Cracovia Maraton zaplanowana została jako trzydniowy cykl imprez pod nazwą „Krakowskie Spotkania Biegowe”. Wszystkich, którzy zdecydują się na udział w tym sportowym wydarzeniu, wspierać będzie jego Partner- marka TEEKANNE. Pierwszy z biegów odbędzie się 16 maja w piątek. O godzinie 21 na

Już za tydzień w Krakowie odbędzie się prawdziwe biegowe święto. 13. edycja Cracovia Maraton zaplanowana została jako trzydniowy cykl imprez pod nazwą „Krakowskie Spotkania Biegowe”. Wszystkich, którzy zdecydują się na udział w tym sportowym wydarzeniu, wspierać będzie jego Partner- marka TEEKANNE.

Pierwszy z biegów odbędzie się 16 maja w piątek. O godzinie 21 na Błoniach Krakowskich chętni wystartują w Biegu Nocnym na dystansie 10 km.

W sobotę 17 maja już o 9 rano rozpocznie się Bieg śniadaniowy (3,5 km). Niedługo po nim odbędzie się cykl biegów Radia RMF FM, w którym znajduje się między innymi bieg par oraz rodzin. Na godzinę 15 zaplanowano natomiast IX Mini Cracovia Maraton. Bieg ten jest formą uczczenia pamięci Piotra Gładkiego- pierwszego Polaka, który wygrał Cracovia Maraton. Triumfator 4. edycji imprezy zginał tragicznie w dwa tygodnie po zwycięstwie. Tego samego dnia o godzinie 16 na starcie pojawią się natomiast rolkarze. Zmierzą się oni w wyścigu na rolkach na dystansie ponad 42 km.

Główna impreza odbędzie się zaś w niedzielę. Start i metę 13. edycji Cracovia Maraton usytuowano na Rynku Głównym. Maratończycy pobiegną ulicami miasta na dystansie 42 km i 195 metrów. Rok temu 12. edycję Cracovia Maraton ukończyła rekordowa liczba pod czterech tysięcy czterystu zawodników. Warto też dodać, że ten krakowski maraton ma najbardziej międzynarodowy charakter spośród wszystkich organizowanych w kraju. Co roku bierze w nim bowiem udział naprawdę duża liczba zawodników z zagranicy.

Wszystkim imprezom organizowanym w ramach „Krakowskich Spotkań Biegowych” już tradycyjnie towarzyszyć będą targi Expo. W sobotę natomiast, na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbędą się Pasta Party.

TEEKANNE życzy wszystkim biegaczom powodzenia! Marka, jako Partner wydarzenia, ufundowała kilkadziesiąt specjalnie wyselekcjonowanych zestawów aromatycznych herbat.

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy