Wiadomości branżowe

Biegiem przez Trzy Kopce po herbatę TEEKANNE

Punktualnie o godzinie 10:30, w niedzielę 6 października, 2300 osób zmierzy się w rywalizacji o palmę pierwszeństwa VII edycji Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Krakowa w Biegu Górskim. Zawodnicy wyruszą ze Wzgórza Lasoty, a zakończą zmagania na Wzgórzu Sowiniec, gdzie będzie na nich czekać gorąca herbata TEEKANNE w premierowych smakach.Bieg Trzech Kopców to jedyny w Polsce bieg górski, odbywający się w ścisłym centrum miasta, a tym samym umożliwiający podziwianie nie tylko urokliwych krajobrazów i przyrody, ale i jednocześnie zabytków miasta królów Polski i jego nowoczesną infrastrukturę: począwszy od startu spod Kopca Krakusa, przez Rynek Podgórski, Bulwary Wiślane, klasztor Norbertanek, Las Wolski, aż do mety pod Kopcem Piłsudskiego. Prawie 1/4 trasy wiedzie ścieżkami o nieutwardzonej nawierzchni; różnica poziomów sięga 160 metrów. Na pokonanie całej 13-kilometrowej trasy uczestnicy mają 2,5 godziny.Impreza charakteryzuje się tendencją wzrostową: na starcie pierwszej edycji w 2007 stanęło 341 osób, a rok temu ponad cztery razy więcej. Tegoroczna frekwencja będzie rekordowa – w związku z faktem, iż limit

Teaser

Punktualnie o godzinie 10:30, w niedzielę 6 października, 2300 osób zmierzy się w rywalizacji o palmę pierwszeństwa VII edycji Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Krakowa w Biegu Górskim. Zawodnicy wyruszą ze Wzgórza Lasoty, a zakończą zmagania na Wzgórzu Sowiniec, gdzie będzie na nich czekać gorąca herbata TEEKANNE w premierowych smakach.

Bieg Trzech Kopców to jedyny w Polsce bieg górski, odbywający się w ścisłym centrum miasta, a tym samym umożliwiający podziwianie nie tylko urokliwych krajobrazów i przyrody, ale i jednocześnie zabytków miasta królów Polski i jego nowoczesną infrastrukturę: począwszy od startu spod Kopca Krakusa, przez Rynek Podgórski, Bulwary Wiślane, klasztor Norbertanek, Las Wolski, aż do mety pod Kopcem Piłsudskiego. Prawie 1/4 trasy wiedzie ścieżkami o nieutwardzonej nawierzchni; różnica poziomów sięga 160 metrów. Na pokonanie całej 13-kilometrowej trasy uczestnicy mają 2,5 godziny.

Impreza charakteryzuje się tendencją wzrostową: na starcie pierwszej edycji w 2007 stanęło 341 osób, a rok temu ponad cztery razy więcej. Tegoroczna frekwencja będzie rekordowa – w związku z faktem, iż limit zapisów wyczerpał się już na cztery tygodnie przed planowanym wydarzeniem, organizatorzy podjęli decyzję o zmianie regulaminu i dopuszczeniu do konkursu o blisko trzystu zawodników więcej. W biegu mogą wystartować zawodowcy i amatorzy. Klasyfikacja prowadzona jest w kategorii open kobiet i mężczyzn oraz w siedmiu kategoriach wiekowych. Organizatorzy zapewniają wspaniałą, sportową atmosferę, natomiast firma TEEKANNE Polska zadba, aby każdy uczestnik po zakończonym biegu rozgrzał się przy kubku gorącej herbaty TEEKANNE.

Po bardzo dużym zainteresowaniu, jakim cieszyła się degustacja naszych herbat na X Półmaratonie Marzanny, z przyjemnością włączamy się w kolejną sportową inicjatywę Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Zawodnicy będą mogli się przekonać, że wbrew obiegowej opinii, herbata nie tylko rozgrzewa, ale też skutecznie orzeźwia i gasi pragnienietłumaczy Joanna Fijalkowska, Trade Marketing Specialist TEEKANNE Polska.

A to już wiesz?  wstępne listy rankingowe wniosków o dofinansowanie inwestycji drogowych

Uczestnicy będą mieli przyjemność skosztować herbaty w czterech nowych smakach: TEEKANNE Black Currant, TEEKANNE Orange & Ginger, TEEKANNE Green Tea Ginger-Lemon albo TEEKANNE Sencha Royal oraz klasyczną TEEKANNE Earl Grey.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy