Wiadomości branżowe

Majowy Five O’Clock Tea Corner w Krakowie przy herbacie TEEKANNE

Teaser

Już 23 maja odbędzie się kolejne spotkanie członków Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej w Krakowie. Zwyczajowo już, biznesowe rozmowy prowadzone będą przy filiżance pysznej i aromatycznej herbaty TEEKANNE. By tradycja spotkała się z nowoczesnością w dobrej atmosferze – majowy Five O’Clock Tea Corner odbędzie się w RingRoad Galicja, siedzibie autoryzowanego Dealer Yamaha w Krakowie.  

Cykliczne spotkania Five O’Clock Tea Corner to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów zawodowych dla osób prowadzących różnego rodzaju działalność gospodarczą. Eksperci biznesu, dynamiczni, szukający nowych rozwiązań przedsiębiorcy, kreatywni ludzie z pasją i zaangażowaniem podchodzący do swojej pracy – wszyscy mają okazję wymienić się doświadczeniami już w najbliższy czwartek. Spotkanie rozpocznie się o 17.00.

W Anglii, uchodzącej za wzór celebrowania picia herbaty, około 17.00 sporządza się napar delikatniejszy niż w innych porach dnia. To czas na chwilę oddechu i przyjemny relaks, ale i na regenerację sił przed kolejnymi ważnymi czynnościamimówi Joanna Fijałkowska z TEEKANNE Polska.– Cieszymy się, że wspieramy odpowiedzialny biznes, a nasza filiżanka wybornej herbaty sprzyja swobodnej wymianie opinii i uwag, ułatwiając i ocieplając biznesowe kontakty – dodaje. .

Five O’Clock Tea Corner to także dobra okazja dla nowych członków Izby, by przy filiżance doskonałej herbaty poznać się  – i w duchu poszanowania zasad odpowiedzialnego biznesu – porozmawiać o realizacji wspólnych projektów. Na uczestników spotkania czekają również upominki, ufundowane przez TEEKANNE.

 

Event Five O’Clock Tea Corner wspiera GRUPA 365 NET.

 

Five O’Clock Tea Corner: 23 maja 2013

RingRoad Galicja, ul. Wielicka 44B, 30-552 Kraków

Program spotkania:

17:00  Recepcja

17:15  Oficjalne przywitanie Gości i nowych firm członkowskich

17:25  Krótkie prezentacje firm

17:45  Business Mixer

19:00  Zakończenie

Informacja dodatkowa:

Agata Nogieć [email protected]

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

< 242127" >

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy