Wiadomości branżowe

Mikołajki pod znakiem zapytania?

Spokojną i cichą okolicę zbiegu ulic Marii Jaremy i Murarskiej w Krakowie zakłóciło dziś niecodzienne zdarzenie. Zdarzenie z pogranicza dziecięcych marzeń i cudu. Jak relacjonują świadkowie, na terenie budowy, koło godziny 2:00 w nocy doszło do stłuczki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jej uczestnikami były sanie prowadzone przez Św. Mikołaja oraz żuraw z budowy
Spokojną i cichą okolicę zbiegu ulic Marii Jaremy i Murarskiej w Krakowie zakłóciło dziś niecodzienne zdarzenie. Zdarzenie z pogranicza dziecięcych marzeń i cudu. Jak relacjonują świadkowie, na terenie budowy, koło godziny 2:00 w nocy doszło do stłuczki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jej uczestnikami były sanie prowadzone przez Św. Mikołaja oraz żuraw z budowy inwestycji “Dom przy Jaremy”. 
 
Na miejsce przybyli policjanci, strażacy i specjaliści Komisji Wypadków Lotniczych. Z nieoficjalnych źródeł wiemy już, że powodem stłuczki nie był błąd kierowcy, ale zmęczenie reniferów. 
 
Przedstawiciel firmy Arkada odpowiedzialnej za budowę uspokaja, że uszkodzenia ograniczyły się do niegroźnego otarcia dźwigu oraz rozsypania kilku prezentów. Renifery zostały nakarmione za pomocą specjalnego wysokościowego paśnika, a sanie podniesione z ziemi i uruchomione. 
 
– “Na szczęście nie ucierpiał poważniej ani zaprzęg św.Mikołaja, ani realizowany przez nas budynek wielorodzinny, a więc wszystkie rodziny, również te planujące zamieszkać w Domu przy Jaremy, mogą spać spokojnie”. – zapewnia Elżbieta Legerska, przedstawiciel inwestora.
 
Cała historia znalazła na szczęście swój pozytywny finał, a jowialny woźnica zostawił tradycyjnie kilka prezentów dla przyszłych mieszkańców. GRUPA 365NET, we współpracy z agencją Supremum REM, wsparła uczestników stłuczki PR-owo, podejmując się poinformowania mediów o tym niecodziennym zdarzeniu. Więcej informacji i zdjęć można obejrzeć na stronie www.jaremy.pl.
GRUPA 365 NET to innowacyjna agencja działająca w obszarze cross-marketingu zintegrowanego wpieranego najnowszymi osiągnięciami technologii w dziedzinie komunikacji PR.Proponujemy kompleksową obsługę 360 oraz doradztwo w obszarze strategii reklamy, marketingu, promocji i PR. Jesteśmy ekspertami działań online w sieci Internet – gdzie rozwijamy projekty o silnym potencjalne komercjalizacji.
 
NR1WINTERNECIE.pl to nasz adres www i miejsce, o które zabiegamy dla naszych klientów.

Więcej na: http://www.NR1wINTERNECIE.pl 

http://www.grupa365net.pl oraz http://www.facebook.com/grupa365net 

 

 

 

Źródło GRUPA 365 NET. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy