Wiadomości branżowe

powódź i podtopienia budynków w gminie Czernichów

W związku z podtopieniami budynków w gminie Czernichów informuję, że mieszkańcy z utrudnionym przez wodę dojściem do swoich domów i dróg będą mogli skorzystać z

W związku z podtopieniami budynków w gminie Czernichów informuję, że mieszkańcy z utrudnionym przez wodę dojściem do swoich domów i dróg będą mogli skorzystać z noclegu w Szkołach:

– mieszkańcy miejscowości Dąbrowa Szlachecka, Wołowice, Zagacie – Szkoła w Wołowicach;

– mieszkańcy miejscowości Rusocice i Kamień – Szkoła w Kamieniu;

– mieszkańcy miejscowości Czernichów i Kłokoczyn – Szkoła w Czernichowie;

Chętni sami muszą zaopatrzyć się w artykuły pierwszej potrzeby (bielizna, lekarstwa, śpiwór, jedzenie, dokumenty) i swój pobyt wcześniej zapowiedzieć w Urzędzie Gminy pod numerem telefonicznym:

12 – 270 – 21 – 05

Zapotrzebowanie na piasek i worki przeciwpowodziowe zgłaszać pod w/w numer.

Przed ewentualna ewakuacją proszę dobrze zabezpieczyć swój dom: powyłączać wszystkie instalacje i media. Zamknąć okna i drzwi. Opuszczone mienie zgłosić do Urzędu pod ww. numer gdyż będzie dozorowany przez policję.

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY CZERNICHÓW

INFORMUJEMY, IŻ POGŁOSKI (ZWŁASZCZA PODAWANE PRZEZ MEDIA) O PRZYGOTOWANIU DO WYSADZENIA WAŁÓW WIŚLANYCH POWYŻEJ KRAKOWA, W TYM WAŁÓW LEŻĄCYCH WZDŁUŻ MIEJSCOWOŚCI WOŁOWICE, CZERNICHÓW, KŁOKOCZYN, RUSOCICE I KAMIEŃ, SĄ NIEPRAWDZIWE.

SZTAB ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO PROWADZI CAŁODOBOWY MONITORING WAŁÓW, POZIOMU RZEKI. W STAN POGOTOWIA POSTAWIONE SĄ WSZYSTKIE SŁUŻBY OBRONY CYWILNEJ. DOSTĘPNY JEST CAŁODOBOWY TELEFON 12-270-21-05. PRZEZ CAŁĄ DOBĘ MOŻNA RÓWNIEŻ ZGŁASZAĆ SIĘ OSOBIŚCIE DO URZĘDU GMINY CZERNICHÓW.

źródło: http://www.czernichow.pl/str/

hastagi na stronie:

#powĂłdĹş 2010 #powĂłdĹş 2011 #czernichĂłw powĂłdĹş #podtopienia lipiec 2011

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy