Wiadomości branżowe

Wybory Miss Polka 2013 – kolejne eliminacje już w sobotę w Zakopanem

Już w najbliższą sobotę, czyli 13 lipca o godz. 13:00, w hotelu Belvedere w Zakopanem odbędzie się II etap Wyborów MISS POLKA 2013 dla kandydatek z województwa małopolskiego. Do II etapu zakwalifikowało się 100 kandydatek z regionu, spośród których jurorzy

Teaser

Już w najbliższą sobotę, czyli 13 lipca o godz. 13:00, w hotelu Belvedere w Zakopanem odbędzie się II etap Wyborów MISS POLKA 2013 dla kandydatek z województwa małopolskiego.

Do II etapu zakwalifikowało się 100 kandydatek z regionu, spośród których jurorzy (eksperci z dziedziny mody, fotografii oraz stylizacji i wizażu) wybiorą 11 półfinalistek, z którymi przygotowane zostaną sesje zdjęciowe i nagrania filmowe.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą m.in.:

  • Marcela Leszczak – finalistka III Edycji TOP MODEL

  • Magdalena Modra – aktorka, modelka i prezenterka

  • Alex Chumakou – projektant mody, twórca marki Alex Caprise

  • Marek Kacper Krupski – aktor

  • Bartosz Królikowski – trener i coach z wieloletnim doświadczeniem, prezes zarządu i współzałożyciel Galerii Usług

  • Paula Stamm – założycielka i prezes fundacji Feliksa Stamma

Po zakończonych eliminacjach odbędzie się after party w klubie La Playa w Zakopanem.

Wybory MISS POLKA 2013 to konkurs piłkarsko-modowy, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizuje tysiące młodych kobiet prezentując swoją urodę, osobowość i poczucie humoru.

W lipcu odbywają się konkursy regionalne we wszystkich województwach. W sierpniu półfinalistki będą prezentować się w mediach oraz podczas eventów regionalnych. Początek września to zgrupowanie w Pałacu Saturna w Czeladzi – w jedynym tego typu kompleksie Term Rzymskich w Europie. Podczas zgrupowania odbędą się sesje zdjęciowe, przymiarki kreacji przygotowanych przez projektantów mody, a także szkolenia i warsztaty prowadzone przez cenionych specjalistów związanych z branżą modową, medialną i artystyczną.

Gala Finałowa odbędzie się 7 września 2013 roku w nowej Sali Koncertowej w Sosnowcu i będzie relacjonowana na żywo w telewizji. Organizatorzy przewidują wiele atrakcji i gwarantują pokaz 16 kandydatek w spektakularnych piłkarskich wyjściach na wybieg, zakończonych ceremonią koronacji.

Organizatorem konkursu jest Vip Events Agency. 

A oto zdjęcia kandydatek Wyborów MISS POLKA 2013 z Małopolski:

http://www.misspolka.pl/kandydatki-6.html

MISS POLKA 2013 – Świat sportu bliżej świata mody. 

Więcej na: http://www.misspolka.pl/

Źródło MISS POLKA 2013. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy