Wiadomości branżowe

Otwarcie nowej placówki Super-Pharm w Nowym Sączu

W tym roku sieć Super-Pharm urosła już do 48 placówek. Kolejna, tym razem w Nowym Sączu, zostanie otwarta już w najbliższą sobotę 26 października w nowo powstałej galerii handlowej Trzy Korony.  Super-Pharm to unikalna formuła sklepu łącząca w sobie zalety apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu, która obecna jest na polskim rynku już od 12 lat.

W tym roku sieć Super-Pharm urosła już do 48 placówek. Kolejna, tym razem w Nowym Sączu, zostanie otwarta już w najbliższą sobotę 26 października w nowo powstałej galerii handlowej Trzy Korony. 

Super-Pharm to unikalna formuła sklepu łącząca w sobie zalety apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu, która obecna jest na polskim rynku już od 12 lat. Jest ona szczególnie doceniania przez klientów centrów handlowych jako wygodna i przyjazna, a dodatkowo zapewnia możliwość zakupów produktów w konkurencyjnych cenach, między innymi dzięki licznym promocjom i zniżkom.

„Wybór Nowego Sącza jako miejsca, w którym powinna powstać nasza kolejna placówka nie był przypadkowy. Dynamika rozwoju miasta, jego bardzo atrakcyjne położenie oraz powstająca nowoczesna galeria handlowa to czynniki, które zaważyły na naszej decyzji. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Nowego Sącza docenią nie tylko naszą ofertę produktową, ale będą również postrzegać Super-Pharm jako ciekawe i atrakcyjne miejsce pracy. Tym bardziej miło mi będzie osobiście uczestniczyć w otwarciu nowej placówki w najbliższą sobotę”-  mówi Grzegorz Kowalski, Prezes Super-Pharm Poland.

W nowo powstałym sklepie w Nowym Sączu zatrudnienie znajdzie 25 osób. Na otwarcie nowej placówki firma  przygotowała  specjalną ofertę cenową ważną od 26.10. do 10.11. br. Równocześnie w sklepie będą pojawiać się regularne promocje gazetkowe, zgodne z trybem funkcjonowania sieci Super-Pharm oraz filozofią firmy. Oferta będzie się zmieniać co dwa tygodnie, dając klientom stały dostęp do nowych promocji.  

Godziny otwarcia sklepu dopasowane są do intensywnego stylu życia klientów –  Super‑Pharm w Galerii Trzy Korony zaprasza na zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach 10 – 21, a w niedziele od godziny 10 do 20.

Sklep Super-Pharm w Galerii Trzy Korony, to 4 placówka sieci w województwie małopolskim, a 48 w Polsce.

„Format naszych placówek najlepiej sprawdza się w dużych galeriach handlowych, gdzie głównym wyznacznikiem sukcesu jest wysoka odwiedzalność klientów i dobry skład najemców. Sieć Super-Pharm zakłada otwieranie od 8 do 10 placówek rocznie w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców, ale nie tylko, czego najlepszym przykładem jest Zakopane, czy właśnie otwierany sklep w Nowym Sączu. Wszystkie toczące się na rynku projekty nowych galerii handlowych są przez nas dokładnie analizowane i podlegają starannej selekcji. Cenimy developerów – partnerów, którzy dzięki doświadczeniu potrafią trafnie  dopasować wielkość obiektu do zapotrzebowania lokalnego rynku oraz zagwarantować sfinalizowanie danej inwestycji” – stwierdza Agnieszka Rozborska, Dyrektor ds. Rozwoju Super-Pharm Poland.

 

O Super-Pharm

Super-Pharm to jedyna sieć sklepów typu drugstore w Polsce, będąca połączeniem apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. Sieć liczy 48 własnych sklepów samoobsługowych działających w większości dużych miast. Swoim zasięgiem obejmuje województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie.

Super-Pharm oferuje bogaty asortyment produktów w kategoriach: kosmetyki, dermokosmetyki, suplementy diety, selektywne perfumy, produkty do makijażu, artykuły toaletowe, produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i różnego rodzaju akcesoria.

Źródło The Addictives. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy