Wiadomości branżowe

Metamorfozy „Nowa Ty na Nowy Rok” z herbatkami TEEKANNE

22 stycznia w kinie Kijów.Centrum w Krakowie odbyły się Metamorfozy „Nowa Ty na Nowy Rok”. Poza tajnikami dobrego stylu, uczestniczki prawdziwego festiwalu piękna z makijażem, stylizacją i wizażem w roli głównej mogły skorzystać z konsultacji zdrowotnych i dietetycznych. Partnerem wydarzenia był producent herbat TEEKANNE. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 pań. Każda

22 stycznia w kinie Kijów.Centrum w Krakowie odbyły się Metamorfozy „Nowa Ty na Nowy Rok”. Poza tajnikami dobrego stylu, uczestniczki prawdziwego festiwalu piękna z makijażem, stylizacją i wizażem w roli głównej mogły skorzystać z konsultacji zdrowotnych i dietetycznych. Partnerem wydarzenia był producent herbat TEEKANNE.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 pań. Każda uczestniczka spotkania mogła wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, pokazującej przemianę dokonaną pod okiem obecnych na Metamorfozach stylistów, fryzjerów i makijażystów. Temat styczniowych metamorfoz koresponduje z podejmowanymi przez społeczeństwo postanowieniami noworocznymi, które w dużej mierze dotyczą zmiany stylu życia na zdrowszy i zadbania o swoją sylwetkę. Panie biorące udział w Metamorfozach otrzymały w prezencie zestawy herbatek Purify&Slim, Detox&Slim oraz Fit&Slim, które stanowią podstawę trzytygodniowego planu oczyszczania organizmu, opracowanego przez eksperta TEEKANNE, dr med. Christiana Matthai. Program ten stanowi doskonałe wsparcie dla osób chcących zadbać o swoje samopoczucie i sylwetkę.


dostarczył infoWire.pl

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy