Wiadomości branżowe

Kraków z Panoramą Hoteli. Nowy serwis pomoże porównać ceny noclegów

Już za kilka dni rozpocznie się jeden z wielu tegorocznych tzw. „długich weekendów”. Z pewnością dla wielu turystów celem podróży stanie się piękny Kraków. Jak znaleźć dobre miejsce noclegowe za rozsądne pieniądze? Takie pytanie zadaje sobie na pewno większość osób, które planują odwiedzić stolicę Małopolski. Można szukać

Już za kilka dni rozpocznie się jeden z wielu tegorocznych tzw. „długich weekendów”. Z pewnością dla wielu turystów celem podróży stanie się piękny Kraków. Jak znaleźć dobre miejsce noclegowe za rozsądne pieniądze? Takie pytanie zadaje sobie na pewno większość osób, które planują odwiedzić stolicę Małopolski.

Można szukać odpowiedzi odwiedzając strony hoteli, jest to jednak dość żmudne zajęcie. Pomocny może się okazać nowy, bezpłatny internetowy serwis Panorama Hoteli, dostępny pod domeną hotele.pf.pl.

W serwisie tym użytkownicy mogą wyszukać, porównać i rezerwować noclegi w hotelach w najlepszej cenie na całym świecie. W Panoramie Hoteli można rezerwować zarówno pokoje w hotelach należących do największych sieci hotelarskich (takich jak np.: Best Western, Mercury, Hilton, Holiday Inn, Golden Tulip, Mariott) oraz tych, które są obecne w systemach rezerwacyjnych (np. booking.com, agoda.com, hotels.com), jak i w hostelach. Dzięki nowemu serwisowi w jednym szybkim i prostym wyszukiwaniu można znaleźć najlepsze oferty noclegów z największych serwisów rezerwacyjnych i porównać ceny. Ceny, które są widoczne na stronie hotele.pf.pl zawierają wszystkie podatki, które należy wziąć pod uwagę przy porównywaniu ofert z różnych stron rezerwacyjnych. Rezerwacji hotelu dokonuje się już po przejściu na witrynę dostawcy.

Kraków jest jednym z głównych punktów turystycznych na mapie Polski. Nie tylko należy do grona najpiękniejszych miast Europy, ale jest także jednym z najważniejszych miast kulturalnych i politycznych w Polsce. Stare miasto i żydowska dzielnica – Kazimierz pełne są kawiarni, restauracji i pubów, natomiast Rynek Główny, o powierzchni 4 hektarów, to wspaniały przykład średniowiecznej architektury. Liczne walory turystyczne m. in. zabytki Krakowa oraz bogata oferta kulturalna miasta zostały wielokrotnie docenione w plebiscytach na całym świecie. Miasto oferuje również dobrze rozwiniętą bazę noclegową, która pozwala zaspokoić potrzeby turystów o różnych dochodach i upodobaniach. Do jej zweryfikowania można wykorzystać taki serwis jak Panorama Hoteli.

„Coraz więcej osób organizuje wyjazdy krajowe na własną rękę i poszukuje istotnych informacji za pośrednictwem urządzeń mobilnych, które w znaczący sposób ułatwiają nam życie i pozwalają zaoszczędzić czas. Samodzielna organizacja podróży to wygodna forma planowania wolnego czasu. Sami możemy decydować, które miejsca chcemy zwiedzić, gdzie będziemy spać oraz dokąd możemy się przemieścić np. w przypadku braku pogody. Dokonując wyboru noclegu podróżnicy korzystają najczęściej z porównywarek systemów rezerwacyjnych” – mówi Magdalena Wypychowicz, Dyrektor ds. Strategii Rozwoju Rynku Eniro Polska.

Mając już zarezerwowany nocleg w Krakowie, pozostaje jeszcze kwestia dotarcia na miejsce. Samochód jest najwygodniejszą formą transportu, dlatego też jest najczęściej wybieranym środkiem komunikacji. Dojedziemy nim wszędzie oraz możemy spakować całą rodzinę nie obawiając się o brak miejsca i ciężar bagażu. I w tym wypadku z pomocą przyjdzie nam Panorama Firm i jej bezpłatna aplikacja nawigacyjna. Dzięki aplikacji Panorama Firm Nawigacja użytkownicy mogą łatwo wyznaczyć trasę dojazdu do celu podróży, a także korzystać z niej już na miejscu np. wyznaczając trasy wycieczek. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musimy mieć przy sobie planu miasta, czy mapy okolicy, w której się znajdujemy. W zupełności wystarczy nam smartfon.

Korzystając z nowoczesnych, bezpłatnych pomocy w postaci serwisu internetowego z porównywarką cen noclegów i aplikacji nawigacyjnej można wygodnie podróżować.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Eniro Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy