Wiadomości branżowe

Mikroigły, które przywracają piękno.

Poszukując zabiegów liftingujących wiele osób marzących o młodszym wyglądzie skóry decyduje się na zabiegi chirurgiczne. Od niedawna na rynku dostępny jest zabieg VIVACE® - alternatywa dla bardziej inwazyjnych terapii,

Poszukując zabiegów liftingujących wiele osób marzących o młodszym wyglądzie skóry decyduje się na zabiegi chirurgiczne. Od niedawna na rynku dostępny jest zabieg VIVACE® – alternatywa dla bardziej inwazyjnych terapii, która w błyskawicznym tempie stała się hitem medycyny estetycznej.

VIVACE® jest innowacyjną, bezpieczną i bardzo precyzyjną metodą liftingu skóry bez użycia skalpela. Okres rekonwalescencji został zminimalizowany do 1-2 dni, dzięki czemu metoda ta stanowi długo wyczekiwaną alternatywę dla bardziej agresywnych zabiegów. VIVACE® to jedyne dostępne na rynku urządzenie, które pozwala uzyskać trójwymiarowy efekt ujędrniania skóry.

Wprowadzenie na rynek zabiegu frakcjonowania mikroigłowego RF z terapią skojarzoną LED stanowiło przełom w zabiegach medycyny estetycznej. VIVACE® jest nie tylko szybkim, ale i niezwykle precyzyjnym sposobem na przywrócenie skórze młodego i świeżego wyglądu. Wysoka skuteczność zabiegów jest możliwa dzięki synchronicznemu mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych.

Głowica urządzenia została wyposażona w 36 mikroigieł podgrzewanych po przekłuciu skóry. Bezpośrednim efektem są pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania. Punkty te rozpoczynają proces odnawiania włókien kolagenowych. Światło LED natomiast aktywuje komórki skóry do zwiększenia produkcji kolagenu, poprawia napięcie, koloryt i teksturę skóry.

VIVACE® to jeden z absolutnych hitów wśród zabiegów odmładzających i ujędrniających dostępnych w naszej klinice. Jego mała inwazyjność, krótki okres rekonwalescencji oraz możliwość wykonania terapii o dowolnej porze roku sprawiają, że pacjenci coraz częściej wybierają właśnie tę metodę walki z upływającym czasem. – mówi Wojciech Konstanty, Dyrektor Zarządzający krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła zabieg VIVACE® do swojej oferty. Ponadto, możliwość oddziaływania na różne części ciała sprawia, że jest on wybierany zarówno przez panie, marzące o idealnych rysach twarzy, jak i panów pragnących odzyskać jędrność skóry i zlikwidować rozstępy i blizny. – dodaje.

Termolifting powoduje ujędrnienie i zagęszczenie skóry. W rezultacie poprawia się owal twarzy, podnoszą policzki. Oddziaływać można również na okolice oczu, niwelując zmarszczki, opadające powieki i worki pod oczami. Zabieg może być stosowany także na inne partie ciała. Doskonale sprawdza się jako metoda liftingu szyi, dekoltu, dłoni, piersi, brzucha i ramion. Ponadto może być stosowany w leczeniu trądziku, blizn potrądzikowych, rozstępów i rozszerzonych porów.

W celu nawodnienia skóry zabieg jest często łączony z mezoterapią igłową. W przypadku ubytków tkanki specjaliści polecają również zastosowanie kwasu hialuronowego.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło VESUNA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy