Wiadomości branżowe

TEEKANNE wspiera kolędowanie na krakowskim Rynku

Już dzisiaj na krakowskim Rynku Głównym odbędzie się wielkie kolędowanie i wspólne śpiewanie artystów z mieszkańcami miasta. Nie zabraknie dobrej muzyki, jak i innych atrakcji, m.in. konkursów, które wspiera TEEKANNE.

 

Firma TEEKANNE już nie po raz pierwszy angażuje się w świąteczne akcje – po udanym wieczorze Christmas Mixer, we współpracy z BPCC, przyszła pora na kolejne wydarzenie. Tym razem będzie to wielkie kolędowanie wraz z mieszkańcami miasta, zorganizowane na krakowskim Rynku Głównym przez Małopolskie TV.

 

Na wielkiej scenie, ustawionej na płycie Rynku Głównego wystąpią:

  • Sylvia i RobGitarnik, którzy zaprezentują m.in. świąteczny przebój „Magia jest w nas”

  • debiutujący zespół Pancakes z Wieliczki

  • oraz zespół Galicja, który również zaprezentuje swój świąteczny program

 

Dodatkowo mieszkańcy Krakowa oraz turyści odwiedzający Targi Bożonarodzeniowe 2013 zostaną zaangażowani do wspólnego śpiewania kolęd, a także do udziału w licznych konkursach i animacjach.

 

Impreza rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa do późnych godzin wieczornych.

Choć mróz za oknem, dzisiaj na pewno nikt nie zmarznie – gorącą atmosferę na scenie dodatkowo podgrzewać będzie herbata TEEKANNE w kilku zimowych smakach, m.in. WOF Orange&Ginger oraz Green Tea Ginger-Lemon.

 

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy