Wiadomości branżowe

Bank BGŻ na AGRO SHOW 2013 w Bednarach

Bank BGŻ uczestniczy w Wystawie AGRO SHOW nieprzerwanie od kilku lat. Również w tym roku, od 20 do 22 września, zaprezentujemy aktualną ofertę rozwiązań finansowych dla rolników i firm z branży agro. Na stoisku będą obecni doradcy i eksperci  Banku BGŻ, którzy udzielą wszelkich informacji na temat możliwości bieżącej obsługi bankowej, finansowania i oszczędzania. Stoisko

Bank BGŻ uczestniczy w Wystawie AGRO SHOW nieprzerwanie od kilku lat. Również w tym roku, od 20 do 22 września, zaprezentujemy aktualną ofertę rozwiązań finansowych dla rolników i firm z branży agro. Na stoisku będą obecni doradcy i eksperci  Banku BGŻ, którzy udzielą wszelkich informacji na temat możliwości bieżącej obsługi bankowej, finansowania i oszczędzania. Stoisko zlokalizowane będzie w sektorze C, stanowisko nr 77, przy wejściu 12.

– Podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach zachęcamy odwiedzających do zapoznania się z ofertą nowego kredytu inwestycyjnego Agro Progres przeznaczonego na finansowanie gospodarstw rolnych. Stanowi on alternatywę kredytów preferencyjnych, oferując znacznie szerszy i bardziej elastyczny zakres finansowania przy porównywalnych kosztach – powiedział Bartosz Urbaniak, dyrektor zarządzający ds. agrobiznesu w Banku BGŻ.

Kredyt może być udzielony nawet na 30 lat, a Bank BGŻ na życzenie klienta wystawia promesę kredytową ważną przez 12 miesięcy. Dzięki niej kredytobiorca  może zrealizować wszystkie swoje plany inwestycyjne w ciągu roku. Możliwość wyboru stałego oprocentowania sprawia, że raty są równe, a zmiana stóp procentowych nie wpływa na obciążenia domowego budżetu. W przypadku przejściowego pogorszenia się sytuacji w gospodarstwie, można zawiesić spłatę kapitału korzystając z  tzw. „wakacji kredytowych”.

Na stoisku będzie można również założyć Pakiet Agro Lider – z bezpłatnym rachunkiem bieżącym i wieloma bezpłatnymi produktami i usługami dostępnymi w ramach pakietu. Każda osoba, która zdecyduje się na założenie Pakietu podczas AGRO SHOW otrzyma praktyczny upominek. Odwiedzający stoisko będą mogli wziąć udział w konkursie sprawdzającym wiedzę rolniczą i skorzystać z innych atrakcji stoiska. 

 

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy