Wiadomości branżowe

Bieg po kubek gorącej herbaty TEEKANNE

Teaser

Kraków na dobre rozprawia się z zimą i wita wiosnę. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się X Krakowski Półmaraton Marzanny – sportową rywalizację poprzedzi symboliczne topienie Marzanny w Rudawie i zakończy kubek gorącej herbaty TEEKANNE, oficjalnego partnera biegu.

Organizowany przez Gminę Miejską Kraków, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie i Krakowski Klub Biegacza Półmaraton Marzanny ma ustaloną renomę. Ze względu na malowniczość trasy, prowadzącej deptakiem wokół Błoń Krakowskim, Bulwarami Wiślnymi oraz urokliwymi ulicami Krakowa, bieg przyciąga rzesze biegaczy-amatorów. W zeszłym roku wzięło w nim udział 1175 osób; gotowość do tegorocznego biegu zapowiedziało już ponad 2000!

Niedzielne wydarzenie daje szansę na sprawdzenie swojej kondycji przed zazwyczaj aktywnym sezonem wiosennym. To też doskonała okazja dla nas na uświadomienie sportowcom, że wbrew powszechnej opinii herbata nie tylko rozgrzewa zimą, ale też skutecznie orzeźwia i gasi pragnienie. Ruch to zdrowie, a więc z przyjemnością przyłączyliśmy się do tej inicjatywymówi Joanna Fijalkowska, Trade Marketing Specialist TEEKANNE Polska.

Na pokonanie dystansu 21 kilometrów i 97 metrów zawodnicy mają maksymalnie 3 godziny i 15 minut. Ustalony w zeszłym roku rekord wynosi 1:08:53. Po takim wysiłku na każdego zawodnika czeka kubek gorącej herbaty TEEKANNE, serwowany przez firmowe hostessy przy linii mety. Płyny będzie można uzupełnić tradycyjną Earl Grey lub naparem w jednym z nowych smaków: aromatyzowaną owocami leśnymi czarną herbatą „Forest Fruit”, mocną „Nero”, zieloną wzbogaconą o bogaty i świeży smak żurawin i malin „Green Tea Cranberry & Raspberry” czy orzeźwiającą mieszanką „Mint & Honey”. Dla wielbicieli herbatek owocowych TEEKANNE przygotowało degustację „Magic Apple” i „Ginger & Lemon”.

Oprócz tego dla każdego uczestnika biegu przewidziany jest upominek w postaci boxu herbat z limitowanej kolekcji „Magic Winter”, natomiast dla 6 laureatów – wyjątkowy zestaw pełen aromatycznych herbat TEEKANNE.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

< 237500" >

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts