Wiadomości branżowe

Oddaj głos na Gorlice w rywalizacji Dulux Let’s Colour

Podejmij kolorowe wyzwanie i oddaj głos na Gorlice, który bierze udział w akcji Dulux Let’s Colour. W kolejnej odsłonie inicjatywy w szranki stają ze sobą miasta z całej Polski. Decyzja o tym, gdzie tym razem pojawi się kolorowa ekipa Dulux Let’s Colour w rękach mieszkańców! Zapraszamy do głosowania.

Jak odmienić otaczającą rzeczywistość, aby stała się bardziej kolorowa i przyjazna? Przepis jest prosty – trzeba skrzyknąć mieszkańców, chwycić za pędzle, a następnie malować, malować i jeszcze raz malować. Dowodem na to, że to działa jest inicjatywa Dulux Let’s Colour – prawie 100 pomalowanych lokalizacji, tysiące malujących, tysiące litrów farby zużyte w ciągu trzech lat trwania akcji.

Widząc zeszłoroczne, ogromne zaangażowanie ze strony mieszkańców i w tym roku chcemy dać im szansę na wybór lokalizacji, która zostanie pomalowana – mówi Piotr Cywiński, przedstawiciel marki Dulux. – Tegorocznym hasłem przewodnim jest Miasto nabiera kolorów. Jest ono kwintesencją filozofii zmiany przestrzeni miejskiej, która towarzyszy nam od początku akcji – podkreśla Cywiński.

W kolejnej odsłonie IV edycji Dulux Let’s Colour zgłoszonych zostało 7 miast z całej Polski, na które od dziś można głosować pod adresem www.facebook.com/DuluxLetsColourPolska. Im więcej głosów, tym większa szansa, że już w najbliższym czasie kolorowa ekipa Let’s Colour przyjedzie właśnie do waszego miasta i odmaluje około 200m2 powierzchni wskazanego miejsca lub budynku.

 

W regionie południowym rywalizują między sobą:

 

Gorlice

Jarosław

 

Głosowanie potrwa do 24 sierpnia 2014.

Serdecznie zapraszamy!

 

Dulux – Życie nabiera kolorów!

 

Zapraszamy na:

www.duluxletscolour.pl

http://www.facebook.com/DuluxLetsColourPolska

http://www.youtube.com/DuluxLetsColourPolska

 

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Dulux. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts