Wiadomości branżowe

Pierwszy salon firmowy POSbistro!

To dobra wiadomość dla wszystkich restauratorów, managerów i właścicieli lokali gastronomicznych. W samym sercu Krakowa POSbistro otworzyło nowy salon firmowy!

Salon daje możliwość swobodnego testowania aplikacji POSbistro – innowacyjnego oprogramowania dla gastronomii. Na miejscu będzie można również obejrzeć nowoczesny sprzęt usprawniający pracę nie tylko kelnerów, ale i właścicieli. Profesjonalni dorady pomogą dobrać idealny zestaw do wielkości i rodzaju prowadzonego biznesu.

– Salon powstał z myślą o właścicielach i managerach restauracji, którzy chcieliby unowocześnić swój biznes, zmniejszyć koszty utrzymania lokalu i zyskać większą satysfakcję klientów. Nasi pracownicy to pasjonaci nowoczesnych technologii. Każdemu, kto odwiedzi nasz salon, z przyjemnością pomogą dobrać najprostsze i najbardziej opłacalne rozwiązanie dla jego biznesu – przyznaje Grzegorz Forysiński, współwłaściciel firmy POSbistro.

Salon POSbistro jest ulokowany w samym centrum Krakowa – 7 minut pieszo od Rynku Głównego, przy ulicy Batorego 25 (na dziedzińcu).

Oprogramowanie POSbistro jest mobilne, łatwe i intuicyjne w obsłudze oraz przede wszystkim tanie. Pozwala także zminimalizować koszty wdrożenia systemu sprzedaży w lokalu, ponieważ nie wymaga zakupu drogiego sprzętu, np. dużych ekranów dotykowych. Wystarczy posiadać tablet. To innowacja na skalę krajową!

POSbistro jest w pełni kompatybilne z popularnymi urządzeniami przenośnymi z systemem Android. Dzięki temu sprzedaż nie musi odbywać się przy stacjonarnym dużym terminalu, ale w dowolnym miejscu. Te zalety zostały docenione i nagrodzone na Targach HoReCa 2013 w Krakowie. POSbistro otrzymało Nagrodę Główną jako Najlepszy Produkt Targów w kategorii Oprogramowanie.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Posbistro. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts