Małopolska Wiadomości branżowe

Nie musisz marznąć – zimowy maraton saunowy w Termie Bania

Teaser

Jeżeli zastanawiasz się, jak spędzić czas po zejściu ze stoku lub po prostu masz ochotę na przyjemne spędzenie mroźnego wieczoru, zimowy maraton saunowy w Termie Bania jest właśnie dla Ciebie! Już od 26 do 30 grudnia 2012 r. ośrodek w Białce Tatrzańskiej zaprasza na wyjątkowe noce saunowe.

 

Ośrodek geotermalny w Białce Tatrzańskiej zgotował wszystkim miłośnikom saunowania prawdziwie gorącą końcówkę roku. Zamiast tradycyjnej tematycznej nocy saunowej Terma Bania przygotowała cały maraton, który rozpocznie się już 26 grudnia 2012 r., a zakończy w przeddzień uroczystej nocy sylwestrowej. Tym razem na gości czekać będą atrakcje związane m.in. z klimatami retro i sportami ekstremalnymi.

 

Podczas maratonu nie zabraknie akcentów tropikalnych, arktycznych i – co oczywiste – góralskich. Podobnie jak w przypadku innych nocy saunowych, nasi goście będą mieli do swojej dyspozycji całą strefę saunaryjną – odpowiednio przystrojoną i dopasowaną do tematyki wieczoru. Zaczynamy tradycyjnie o 22.15 i kończymy o 1.00 – informuje Grzegorz Wróbel, prezes białczańskiego obiektu.

 

Plan zimowego maratonu saunowego:

26 grudnia – Arktyczna Noc Saunowa

27 grudnia – Retro Noc Saunowa

28 grudnia – Tropikalna Noc Saunowa

29 grudnia – Ekstremalna Noc Saunowa

30 grudnia – Góralska Noc Saunowa

 

Bilety w cenie 98 zł można zakupić w biurze obsługi klienta Termy Bania lub na stronie www.termabania.pl.

< 230479" >

Źródło Terma Bania. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts