Wiadomości branżowe

Świąteczne kolędowanie z TEEKANNE

Przed Świętami Bożego Narodzenia, na krakowskim Rynku Głównym odbyło się wielkie kolędowanie wraz z mieszkańcami miasta, zorganizowane przy wsparciu firmy TEEKANNE.

 

W ten wyjątkowy wieczór udało się na chwilę zatrzymać Krakowian w biegu przedświątecznych przygotowań po to, by wspólnie zaśpiewać kolędy oraz najbardziej znane świąteczne przeboje.

Organizatorom pomagały w tym wokalistka Sylvia i RobGitarnik, a także zespoły Galicja i Pancakes. Małopolskie.tv przygotowało także mnóstwo innych atrakcji – animacji i konkursów z nagrodami.

Wydarzenie trwało do późnych godzin wieczornych i cieszyło się dużym zainteresowaniem Krakowian oraz turystów odwiedzających Targi Bożonarodzeniowe. Mimo niskich temperatur, publiczność rozgrzewała nie tylko gorąca atmosfera, ale też herbata TEEKANNE w nowych, zimowych smakach – WOF Orange&Ginger oraz Green Tea Ginger-Lemon.

Wieczór ten pozostawił po sobie również materiał wideo z koncertu zespołu Galicja, który już w styczniu zostanie wydany na dvd.

 

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy