Wiadomości branżowe

TEEKANNE wspiera wydarzenie „Anioły na Lodzie”

30 listopada na krakowskim lodowisku Cracovii odbędzie się charytatywny mecz hokejowy, w którym znani artyści zagrają, aby pomóc biednym dzieciom i ich rodzinom. Jest to już kolejna akcja dobroczynna, którą wspiera TEEKANNE.

Wydarzenie „Anioły na lodzie” organizowane jest przez krakowskie Stowarzyszenie „Piękne Anioły”, które wraz z ambasadorką Anną Czartoryską-Niemczycką pomaga w poprawie warunków mieszkaniowych dzieci z biednych rodzin. Stowarzyszenie zdobywa środki na remont i wyposażenie dziecięcych pokoi i tym samym zapewnia dzieciom odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju i wypoczynku.

W ramach wydarzenia w meczu zagra Hokejowa Drużyna Lekarzy kontra Hokejowej Reprezentacji Artystów, w której składzie znaleźli się m.in.:

  • Krzysztof Hanke

  • Jerzy Dudek

  • Anna Czartoryska-Niemczycka

  • Tomasz Olbratowski

  • Tomasz Ciachorowski

Oprócz meczu w programie wydarzenia „Anioły na lodzie” jest także pokaz umiejętności hokejowych Mistrzów Polski Cracovii, występ łyżwiarek figurowych oraz pokaz laserów. O oprawę muzyczną zadba DJ Adamus i Ada Szulc.

Środki pozyskane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na zakup kompletów pościeli dziecięcej dla najbardziej potrzebujących dzieci i ich rodzin.

Event „Anioły na lodzie” odbędzie się 30 listopada o godz. 18:30 na lodowisku Cracovii.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Rzecznik Praw Dziecka oraz Marszałek Małopolski. Akcję wspiera TEEKANNE.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #3f 3f   #ekspert   #genet   #gronie   #spotkania