Wiadomości branżowe

TEEKANNE na Rodzinnym Rajdzie Samochodów Klasycznych

Marka TEEKANNE wsparła 1. Rodzinny Rajd Samochodów Klasycznych, który odbył się w czerwcu w Krakowie. Na wydarzeniu pojawili się miłośnicy klasycznej motoryzacji w każdym wieku. Start Rajdu usytuowano na dachu Galerii Bronowice. Pierwsza załoga wyruszyła już o godzinie ósmej rano. Trasa przejazdu wiodła przez okolice podkrakowskiego Zabierzowa i Krzeszowic. Na Rajd przybyła spora grupa

Marka TEEKANNE wsparła 1. Rodzinny Rajd Samochodów Klasycznych, który odbył się w czerwcu w Krakowie. Na wydarzeniu pojawili się miłośnicy klasycznej motoryzacji w każdym wieku.

Start Rajdu usytuowano na dachu Galerii Bronowice. Pierwsza załoga wyruszyła już o godzinie ósmej rano. Trasa przejazdu wiodła przez okolice podkrakowskiego Zabierzowa i Krzeszowic. Na Rajd przybyła spora grupa entuzjastów prezentując naprawdę wyjątkowe samochody. Również widzowie, którzy pojawili się na trasie Rajdu, mieli co podziwiać. Finał Rajdu odbył się w Rogatym Ranczo w Zabierzowie. Uczestnicy mogli zarejestrować się tam w Bazie Dawców Komórek Macierzystych DKMS. Przede wszystkim jednak, czekały tam na nich liczne atrakcje. Marka TEEKANNE, jako sponsor wydarzenia, zadbała o herbaciane upominki dla wszystkich załóg.

Organizatorami wydarzenia byli Pavo Travel oraz portal Krakowskie Klasyki. Planują już oni kolejną edycję Rajdu. Również ma on być wydarzeniem o charakterze rodzinnym, o czym zadecydował naprawdę spory sukces pierwszej edycji.

Fot. Bartek Pawłowski


dostarczył infoWire.pl

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy