Małopolska Wiadomości branżowe

Super Heros, Mega Stars, rękawica Tysona i narty Małysza czyli Charytatywny Bal JCI Kraków

Teaser

W piątek 16 listopada pod hasłem “SUPER HEROS AND MEGA STARS” odbędzie się szósta już edycja imprezy “DANCING W FENIKSIE” która jest przebieranym balem charytatywnym organizowanym przez Stowarzyszenie Junior Chamber International Kraków w kultowym krakowskim lokalu Feniks przy ul. Św. Jana 2. W ramach charytatywnej aukcji licytowane będą między innymi narty Adama Małysza i rękawica Mike Tysona. 

– Super Heros, Mega Stars to koncept filmowy – mówi Tomasz Orzechowski, Prezydent JCI Kraków – co oznacza, iż na balu obowiązuje ścisły dress code. W kuluarach mówi się najczęściej o inspiracjach filmami Quentina Tarantino, ale liczymy na kreatywność naszych gości,  celem imprezy jest bowiem dobra zabawa i charytatywny cel tego wydarzenia.  W tym roku na dobroczynnej licytacji pojawią się między innymi podpisana przez  Mike Tysona od rękawica bokserska od firmy 365 PR oraz opatrzone sygnaturą Adama Małysza najnowsze narty zjazdowe sezon 2012/2013, darowane przez firmę Teekanne Polska.  Licytacja wspiera Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych “ZACISZE”. Celem jest zebranie kwoty min. 47 500, co dałoby równe 200 000 które Stowarzyszenie JCI Kraków przekazała na cele charytatywne w ramach wszystkich edycji imprezy w Feniksie – dodaje Orzechowski.

Bal w Feniksie to tradycyjny bal charytatywny organizowany przez młodych przedsiębiorców zrzeszonych w Junior Chamber International Poland wspierający cele charytatywne .

Jednym z celów statutowych JCI jest wspieranie działań dobroczynnychmówi Prezydent JCI Poland Łukasz Fuja w Krakowie jedną z tradycyjnych już inicjatyw naszego klubu jest doroczny dancing w Feniksie – kultowym klubie przy ul. Św. Jana 2, których zachował w sobie ducha minionej epoki PRL. Wszystkich spragnionych dobrej, nieszablonowej zabawy oraz zainteresowanych pomocą StowarzyszeniuZacisze serdecznie zapraszamy! –

Impreza odbędzie się 16 listopada w Krakowie w kultowym lokalu dancing FENIKS przy ul. Św. Jana 2. Sponsorem głównym imprezy jest firma TEEKANNE Polska. Partnerem akcji jest Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Autystycznych “ZACISZE”, na którego wsparcie przeznaczony jest całkowity dochód z imprezy. Sponsorami imprezy  są firmy Sobiesław Zasada Import Win oraz Północ Nieruchomości.  Licytacja ze zbiórką na szlachetny cel odbędzie się o północy. A potem bawimy się w Feniksie do rana, jak Super Heros & Mega Stars. 

 

365 PR  to należąca do GRUPY 365 NET dynamicznie rozwijająca się multi-agencja z Krakowa, która specjalizuje się w strategiach obecności firm w Internecie. 365 PR zarządza rozwojem projektów e-commerce, opracowuje i wdraża modele obecności w nowych mediach. Firma proponuje nowoczesne narzędzia promocji marki – jaki elektroniczne biura prasowe oparte na modelu wire-service. Krakowska agencja specjalizuje się w usługach konsultingowych z zakresu e-marketingu, prowadzi też dla swoich klientów zintegrowane kampanie promocyjne w Internecie. W środowisku social media rozwija autorskie aplikacje i projekty biznesowe. Ale przede wszystkom, 365 PR to skuteczne usługi PR przez 365 dni w roku. 

http://www.facebook.com/365pr

http://www.grupa365net.pl 

 

 

< 227701" >

Źródło GRUPA 365 NET. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts