Małopolska Wiadomości branżowe

Opony rolnicze od Fuldy

Niemiecka marka wchodzi do Polski z szeroką gamą opon do maszyn rolniczych i ciągników Warszawa, 1 lipca 2010 r. - Goodyear, największy na świecie producent opon, wprowadza na rynek nowoczesną linię opon rolniczych marki Fulda. Ta

Niemiecka marka wchodzi do Polski z szeroką gamą opon do maszyn rolniczych i ciągników


Warszawa, 1 lipca 2010 r. – Goodyear, największy na świecie producent opon, wprowadza na rynek nowoczesną linię opon rolniczych marki Fulda. Ta dobrze znana na rynku opon osobowych marka charakteryzuje się wysokimi osiągami, dużą wytrzymałością oraz zaawansowaną technologią i jakością w konkurencyjnej cenie.


W gamie produktów Fulda znajduje się bogata oferta opon rolniczych do maszyn, ciągników i kombajnów. Fulda posiada właściwe opony do standardowych ciągników, ciągników z napędem 4×4, pojazdów transportowych, czy maszyn rolniczych:  • AS Pionier – opona napędowa radialna


Opona napędowa do ciągników pracujących w różnych warunkach glebowych i pod dużym obciążeniem. AS Pionier Radial jest oponą, którą na pierwszym miejscu wybiera się do ciągników średnio-ciężkich. Jej dobry stosunek ceny do jakości jest doceniany przez wielu użytkowników.  • AS Pionier – opona napędowa do ciężkich ciągników


Opona klasy high-performance w segmencie opon rolniczych. Opona napędowa
do ciężkich ciągników rolniczych, do jazdy w każdych warunkach glebowych, zapewniająca wysoki komfort także na szosie. Dzięki swojej wyjątkowej trwałości charakteryzuje się bardzo dobrą relacją ceny do czasu użytkowania.  • AS Pionier – opona diagonalna 


Opona o znakomitych osiągach, która przekazuje siłę napędową maszyny do ziemi pomimo zmieniających się warunków. Ta niezwykle mocna i wytrzymała opona napędowa jest idealna jest do ciągników z obciążeniem 5 ton na oś.


Goodyear od lat dostarcza rolnictwu produkty najwyższej jakości. Innowacje stosowane przy budowie tych opon są jednymi z najbardziej zaawansowanych na tym rynku. Dzięki temu opony doskonale odpowiadają na potrzeby współczesnego rolnictwa. Wysokie indeksy prędkości oraz nośności, jak też elastyczne dobieranie ciśnienia do obciążenia. Opony marki Goodyear Optitrac R+ montowane są także jako pierwsze wyposażenie ciągników wiodących światowych marek, takich jak John Deere czy Fendt.


Fulda jest jednym z wiodących niemieckich producentów opon. typu high performance. Wytwarza opony do samochodów osobowych, z napędem 4×4, ciężarowych, pojazdów użytkowych oraz maszyn i urządzeń rolniczych. Założona w 1900 r. Fulda jest teraz marką należącą do Grupy Goodyear. W Europie Fulda sprzedaje ponad osiem milionów opon rocznie i zatrudnia ok. 1600 osób. Więcej o firmie i jej produktach można znaleźć w internecie: www.fulda.com.


Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie, z centralą w Akron, w stanie Ohio, USA. Firma wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne w ponad 57 zakładach w 23 krajach. Swoją działalność prowadzi w większości krajów świata. Goodyear zatrudnia ponad 69.000 pracowników.
W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.


 


 


 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy