Wiadomości branżowe

Andrychów nabiera kolorów z Dulux Let’s Colour

Już 9 maja br. kolorowej metamorfozie ulegnie budynek Centrum Malarskiego Krzysztof w Andrychowie. Muzyka, kolorowanki dla najmłodszych oraz pies Dulek to tylko niektóre z atrakcji, czekających na wszystkich w najbliższy piątek od godziny 12.00. Serdecznie zapraszamy. Jak odmienić otaczającą rzeczywistość, aby stała się bardziej kolorowa i przyjazna? Przepis jest prosty – trzeba

Już 9 maja br. kolorowej metamorfozie ulegnie budynek Centrum Malarskiego Krzysztof w Andrychowie. Muzyka, kolorowanki dla najmłodszych oraz pies Dulek to tylko niektóre z atrakcji, czekających na wszystkich w najbliższy piątek od godziny 12.00. Serdecznie zapraszamy.

Jak odmienić otaczającą rzeczywistość, aby stała się bardziej kolorowa i przyjazna? Przepis jest prosty – trzeba skrzyknąć mieszkańców, chwycić za pędzle, a następnie malować, malować i jeszcze raz malować. Dowodem na to, że to działa jest inicjatywa Dulux Let’s Colour – prawie 100 pomalowanych lokalizacji, tysiące malujących, tysiące litrów farby zużyte w ciągu trzech lat trwania akcji.

Już 9 maja br. kolejne miasto czeka niesamowita możliwość dodania kolorów do rzeczywistości. Dulux Let’s Colour zawita do Andrychowa, gdzie kolorów nabierze Centrum Malarskie Krzysztof przy ulicy Krakowskiej 83E.

Tegoroczna IV edycja akcji ruszyła wraz z początkiem kwietnia. Kolejne miasta będą mogły wziąć udział w przygodzie z kolorami, nie tylko na zewnątrz budynków, ale również w pomieszczeniach.

Widząc zeszłoroczne, ogromne zaangażowanie ze strony mieszkańców i w tym roku chcemy dać im szansę na wybór lokalizacji, która zostanie pomalowana – mówi Piotr Cywiński, przedstawiciel marki Dulux. – Tegorocznym hasłem przewodnim jest Miasto nabiera kolorów. Jest ono kwintesencją filozofii zmiany przestrzeni miejskiej, która towarzyszy nam od początku akcji – podkreśla Cywiński.

W ubiegłym roku do rywalizacji zostało zgłoszonych ponad 50 lokalizacji, spośród których internauci wybierali swoich faworytów. Głosowanie odbywało się na stworzonej specjalnie na potrzeby akcji stronie na Facebooku. Po zwycięstwo sięgnęły, takie miasta jak Toruń, Opole, Augustów i Wałbrzych.

 

Dulux – Życie nabiera kolorów!

 

Zapraszamy na:

www.duluxletscolour.pl

http://www.facebook.com/DuluxLetsColourPolska

http://www.youtube.com/DuluxLetsColourPolska

 

***

Czym jest projekt Dulux Let’s Colour 

 

Dulux Let’s Colour jest globalną inicjatywą marki Dulux, której celem jest przekształcanie szarych przestrzeni w bardziej kolorowe oraz zachęcanie ludzi do wspólnego odmieniania rzeczywistości, w której żyją, za pomocą koloru. Wspólnie z mieszkańcami i artystami rozprzestrzeniamy kolor w miastach, zmieniając  życie ludzi na lepsze i sprawiając, że czują się lepiej w miejscach, w których funkcjonują, na co dzień. Naszym celem jest stworzenie  światowego ruchu Dulux Let’s Colour, do którego każdy może dołączyć i zmieniać świat na piękniejszy. Do tej pory malowaliśmy m.in. w Anglii, Francji, Brazylii, Turcji, Indiach i RPA. W 2011 roku do grona krajów, w których projekt jest implementowany, dołączyła Polska. 

Przykłady globalnych realizacji

Brazylia, Francja, Indie, RPA, Holandia, Turcja i Wielka Brytania to kraje, gdzie Dulux Let’s Colour zostawił już swój ślad. Mieszkańcy m.in. Paryża, Rio de Janeiro i Johannesburg’a zakasali rękawy, chwycili wałki i pędzle i przyłączyli się do nas, malując szkoły, ulice i place. Udało się nam zarazić ludzi entuzjazmem i dodać kroplę koloru do kawałka naszego globu.

 

Źródło Dulux. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy