Wiadomości branżowe

Herbaciane Przeboje TEEKANNE rozbrzmiewają w Krakowie

Teaser

Już dzisiaj od godz. 10:00 po ulicach Krakowa jeździł będzie niecodzienny autobus – oryginalny londyński double-decker, którego wnętrze przebudowano na stylową herbaciarnię. Jego pasażerowie przez cały dzień będą mogli ogrzać się aromatyczną herbatą oraz odpocząć przy dźwiękach wspaniałych przebojów.

Codzienna przejażdżka do szkoły czy pracy nie musi być nudna! Wystarczy, że zamiast korzystać z komunikacji miejskiej, tym razem wsiądziemy do autobusu TEEKANNE, który przez cały czwartek jeździł będzie ulicami Krakowa.

We wnętrzu autobusu o wszystkich pasażerów zadba Pan Czajnik – kultowa postać marki TEEKANNE, który nie tylko poczęstuje herbatą w nowych smakach (TEEKANNE Orange & Ginger, TEEKANNE Sencha Royal, TEEKANNE Green Tea Ginger-Lemon oraz TEEKANNE Black Currant), ale też zachęci do udziału w konkursach. Dla pasażerów, którym samo słuchanie herbacianych przebojów nie wystarczy przygotowano nawet konkurs karaoke, oczywiście z nagrodami.

Do Krakowa autobus dotrze prosto z akcji we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie, gdzie od poniedziałku przewoził pasażerów. Fotorelację z tych wydarzeń znajdziecie na facebookowym fanpage’u Herbata to TEEKANNE – https://www.facebook.com/herbatateekanne

Autobus TEEKANNE przejeżdżać będzie trasą: Rondo Grunwaldzkie – Dietla – Grzegórzecka – Al. Powstania Warszawskiego – Rondo Mogilskie – Akademia Ekonomiczna – Al. 29 listopada – Al. Słowackiego – Al. Mickiewicza – Marii Konopnickiej.

Poza możliwością ogrzania się, relaksu i dobrej zabawy jest jeszcze jeden plus trasy Herbaciane Przeboje TEEKANNE i radia ZET GOLD – przejażdżka Autobusem Teekanne odbywa się oczywiście bez biletu!

 

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts