Wiadomości branżowe

Five O’Clock Tea Corner przy herbacie TEEKANNE w teatrze Bagatela w Krakowie

Teaser

Dziś – 7 lutego – odbędzie się kolejne członkowskie spotkanie Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej w Krakowie. Biznesowe rozmowy przy filiżance pysznej i aromatycznej herbaty TEEKANNE odbywać się będą tym razem w wyjątkowym miejscu, w Teatrze Bagatela.

Będzie tak, jak być powinno: biznesowo, w duchu poszanowania zasad odpowiedzialnego biznesu i kulturalnie  – wszak towarzystwo i miejsce zobowiązują! Ale też z większą niż zwykle dawką humoru i relaksu, o które zadbają zarówno aktorzy Bagateli, jak   i relaksująca, rozgrzewająca herbata TEEKANNE.

Spotkania z cyklu “Five O’Clock Tea Corner” to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów zawodowych dla osób prowadzących różnego rodzaju działalność gospodarczą. Eksperci biznesu, młodzi, dynamiczni przedsiębiorcy, ludzie z pasją podchodzący do swojej pracy  – wszyscy mają okazję wymienić się doświadczeniami podczas spotkania.  Chcemy wspomagać odpowiedzialny biznes, wskazywać dobre praktyki i inspirować – mówi Agata Nogieć z BPCC – A nieco luźniejsza atmosfera, w której swobodnie można wymieniać opinie i uwagi przy filiżance aromatycznej herbaty TEEKANNE, ułatwia i ociepla kontakty – dodaje.

– Czwartkowe wydarzenie jest wyjątkowe – brytyjska tradycja spotkań przy filiżance herbaty wpisze się w radosne polskie świętowanie „tłustego czwartku” – mówi Joanna Fijałkowska z TEEKANNE – Każdy z uczestników otrzyma także upominek od TEEKANNE – dodaje Fijałkowska.

Event Five O’Clock Tea Corner wspiera GRUPA 365 NET.

Five O’Clock Tea: 7 lutego 2013

Teatr Bagatela, ul. Karmelicka 6, 31-128 Kraków

Program spotkania:

19:00  Recepcja

19:15  „My w finale”

20:45  Wystąpienie Dyrektora Teatru Bagatela

21:00  Oficjalne powitanie nowych firm członkowskich – krótkie prezentacje firm

21:15  Business Mixer

22:00  Zakończenie

Informacja dodatkowa:

Agata Nogieć [email protected]

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

< 234029" >

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts