Wiadomości branżowe

Auchan Bronowice : codziennie tani i tańszy!

Mieszkańcy Krakowa i okolic już w sobotę 30 listopada 2013 r. odwiedzą nowy hipermarket Auchan Bronowice o powierzchni handlowej ponad 16 tys. m2, dysponujący 63 kasami (w tym 8 samoobsługowych) wraz z galerią handlową, w której miejsce znalazło 160 butików. Do dyspozycji klientów oddany zostanie również gratisowy parking na 2 800 miejsc.

Auchan Bronowice to hipermarket dostosowany do aktualnych trendów. Bogaty wybór produktów nowych technologii w dziale: telefonii,  RTV i Informatyki pozwoli pasjonatom znaleźć coś dla siebie. Sklep oferuje między innymi 58 rodzajów telefonów GSM, w tym smartfonów, w przedziałach cenowych od 60 do 3 tys. złotych. Duży wybór tabletów w cenach od 199 to 3 tyś. złotych, tym samym gwarantujący dostępność produktów niezależnie od zasobności portfela. W Auchan Bronowice klienci znajdą również pierwsze produkty nowej marki własnej Auchan wchodzącej na polski rynek pod nazwą  Qilive. Marka Qilive oferuje między innymi nowoczesne tablety, bardzo dobrej jakości w cenie niższej średnio o 15% od liderów.

Kolejnymi innowacjami części przemysłowej sklepu będą: dział ogród o powierzchni 2500 m2 z szeroką gamą produktów ogrodniczych, dział wyposażenia domy z bogatą ofertą zasłon, firan i rolet oraz punkt krawiecki z możliwością szycia firan na miarę.  Klienci sklepu skorzystać będą mogli z dużej gamy kosmetyków – do dyspozycji ponad  4600 produktów. Dział tekstylia zachęci do zakupów nawet najbardziej wymagających, oferując konkurencyjne ceny, szeroką gamę odzieży dla niemowląt, dzieci oraz duży wybór bielizny męskiej i damskiej po bardzo przystępnych cenach.

Część spożywcza zaskoczy wysoką jakością pieczywa i wyrobów cukierniczych produkcji własnej Auchan. Każdego dnia produkty przygotowywane są przez wyszkolonych piekarzy i cukierników Auchan.  Oferowana przez sklep gama wędlin uważana jest za największą na rynku. Odpowiada najnowszym trendom dostarczając na przykład: 49 referencji parówek. Gama serów pleśniowych to 86 referencji, co stanowi szeroki wachlarz możliwości wyboru.

Klientów Krakowa i okolic ucieszy z pewnością dział rybny z codzienną dostawą świeżego towaru. Proponuje on w stałej ofercie ponad 150 gatunków ryb świeżych m.in. z norweskiej krainy Lofotów oraz ryb wędzonych, szeroki wybór owoców morza oraz zestawów sushi. Specjalnie dla dzieci przygotowano oddzielnie pakowany asortyment ryb wyfiletowanych, bez skóry i ości.

Co tydzień na klientów czekać będą  nowe promocje.  Specjalne oferty cenowe umiejscowione będą na czołach regałów, w  alei centralnej hipermarketu oraz w specjalnej strefie sezonowej, przy  wejściu do sklepu. Na otwarcie Auchan  przygotował w strefie sezonowej niesamowity wręcz  wybór zabawek oraz dekoracji świątecznej w super cenach.  Klienci sklepu będą mogli również dołączyć do programu lojalnościowego Auchan – Skarbonka wraz z kartami : kredytowa Visa i płatniczą MasterCard.

 

 

Auchan Polska: sklep Auchan Bronowice jest 28 hipermarketem sieci Auchan w Polsce. Firma obecna jest w naszym kraju  od 1996 roku. Misją firmy jest zwiększanie siły nabywczej oraz poprawa jakości życia jak największej liczby Klientów. Auchan realizuje swoje cele biznesowe stawiając na rozwój współpracowników i przedsiębiorstwa. Dba o środowisko naturalne, każdego dnia realizując strategię Zrównoważonego Rozwoju.

Więcej informacji na temat Auchan na stronie :

WWW.auchan.pl

WWW.groupe-auchan.com

 

 

Źródło Auchan Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy