Nauka języka Wiadomości branżowe

Szkoła Językowa w Wołowicach

Angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański a nawet norweski – takich języków możesz uczyć się w szkole językowej, nie musząc dojeżdżać do Krakowa. Szkoła działa od

Angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański a nawet norweski – takich języków możesz uczyć się w szkole językowej, nie musząc dojeżdżać do Krakowa. Szkoła działa od 2005 roku, a od 2007 roku można uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych zarówno w Krakowie jak i poza miastem. Jeśli nie mieszkasz w Krakowie, jest to bardzo wygodna opcja: mieć zajęcia na miejscu w gminie Czernichów, w Wołowicach.

Organizacja zajęć
W semestrze jest 40 lekcji. Do wyboru jest tryb intensywny (40 lekcji w jeden miesiąc) i tryb zwykły (40 lekcji w 3 miesiące). Zajęcia są prowadzone w tygodniu oraz w weekendy.
Uczymy zarówno dorosłych jak i dzieci. Dla dzieci są tworzone osobne grupy, dobrane pod względem wieku oraz poziomu zaawansowania.

Dlaczego warto wysłać dziecko do szkoły językowej
Nauka języka dla dziecka jest czymś naturalnym, ponieważ przyswaja ono wiedzę o wiele szybciej niż dorosły. Zajęcia dla dzieci są dostosowane do ich wieku, nie ma więc obawy, ze dziecko nie będzie nadążało za resztą grupy. Nauczyciele podchodzą bardzo indywidualnie do każdego z małych kursantów. W szkole językowej dzieci mają zajęcia dwa razy w tygodniu. Młodzież ma 4 lekcje tygodniowo, po 90 minut, dzieci ze szkoły podstawowej zaś mają tylko dwie lekcje 45 minutowe tygodniowo. Między jedną lekcją a druga jest przerwa minimum jednego dnia (np. zajęcia w poniedziałki i środy, lub we wtorki i czwartki).

Dlaczego warto samemu uczyć się języka?
Angielski jest tak popularny, że właściwie nie ma miejsce na świecie, gdzie nie można by się porozumieć w tym języku. Jednak nie tylko bezstresowa komunikacja za granicą skłania nas do uczenia się języków obcych. Znajomość przynajmniej jednego języka obcego okazuje się niezbędna w pracy. Np. w niektórych biurach, urzędach, oraz prywatnych firmach pracodawcy wymagają przynajmniej podstawowej lub średniej znajomości języka obcego. Warto więc uczyć się go w taki sposób, aby móc się porozumieć i wykorzystać język obcy w korespondencji lub rozmowie telefonicznej. Dlatego dla dorosłych mamy dwie ścieżki: zajęcia z angielskiego ogólnego oraz kursy biznesowe, gdzie możemy uczyć się angielskiego pod odpowiednim kątem, z nastawieniem na umiejętność nie tylko konwersacji w tym języku, ale sporządzania korespondencji, komunikacji telefonicznej, rozmowy o interesach.

Jak zapisać się na zajęcia? Można zapisać się telefonicznie lub za pomocą maila albo dzowniąc na Skype.

Kontakt:

e-mail: [email protected]

tel. (012) 378 97 55 begin_of_the_skype_highlighting              (012) 378 97 55      end_of_the_skype_highlighting

fax: (012) 378 98 89

kom. 794 136 397

Skype: kursyonline

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy