Ciekawostki Małopolska Wiadomości branżowe Wołowice

Kursy językowe w Krakowie i … norweski w Wołowicach

Nauka języków obcych to podstawa. Zwłaszcza jeżeli chodzi o język angielski. Jednak teraz Polacy uczą się również języka norweskiego. Jest to związane z rynkiem pracy

Nauka języków obcych to podstawa. Zwłaszcza jeżeli chodzi o język angielski. Jednak teraz Polacy uczą się również języka norweskiego. Jest to związane z rynkiem pracy w Norwegii. Na szczęście wielu Polaków ma świadomość tego, że jeżeli wyjedzie do obcego kraju nie znając języka obcego używanego w nim będzie miał o wile mniejsze szanse na znalezienie dobrej pracy w porównaniu do osób, które ten język znają.

Dla wielu osób nauka języka norweskiego wiąże się z czymś co jest poza ich zasięgiem z kilku powodów. Po pierwsze, tylko w największych miastach Polski są organizowane kury z tak rzadko używanych w Polsce języków jakim jest Norweski.

Kursy językowe w Krakowie i … norweski w Wołowicach

Po drugie, jeżeli już mieszka się w mieście lub na wsi blisko dużego miasta, na zajęcia trzeba dojechać. Poza tym, trzeba znaleźć czas na nie oraz pieniądze. Kursy języka norweskiego są zwykle drogie – semestr kosztuje nawet ponad tysiąc złotych.

Jednak jest na to sposób. Właśnie z myślą o osobach zapracowanych, mieszkających z dala od miast lub w dużych miastach, ale ceniących sobie komfort nauki w domowym zaciszu, firma EYC zapoczątkowała prowadzenie kursów językowych za pomocą telefonii internetowej. Jak uczyć się przez komunikator internetowy? Bardzo łatwo, ponieważ mając kontakt z nauczycielem, czujesz się jak na zwykłej lekcji. Poza tym, na zajęcia z języka norweskiego i wielu innych rzadko używanych w Polsce języków, takich ja duński, szwedzki, niderlandzki czy japoński można umówić się nie tylko indywidualnie, ale uczęszczając na zajęcia (czyli przed własny komputer) w grupach. Grupy są bardzo małe – od 2 do 4 osób. Atmosfera na zajęciach jest bardzo kameralna, a co najważniejsze, nauczyciel w tak małej grupie może bez problemu wziąć pod uwagę potrzeby każdego z uczestników kursu.

EYC prowadzi również zajęcia stacjonarne w Krakowie, gdzie oprócz bardzo popularnych języków, np. angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy hiszpańskiego, prowadzi zajęcia z norweskiego, szwedzkiego, duńskiego oraz innych języków.

Na zajęcia można zapisać się online. Do szkoły stacjonarnej również. Ceny zajęć w tak małych grupach nie są wysokie, ale odpowiadają cenom jakie inne szkoły proponują ale w bardzo licznych grupach. Zyskujemy więc czas i pieniądze ucząc się języka online, a efekt uczenia się z nauczycielem będąc we własnym domu jest o wiele lepszy. Uważam, że to najlepszy z możliwych sposobów nauki języka obcego. Oto link do strony: http://www.kursy-online.com/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy