Wiadomości branżowe

Muzyczne spotkanie z zespołem Kombii

W ramach trasy koncertowej „Jak pierwszy raz”, do Krakowa zawitała grupa Kombii. Przed koncertem odbyło się spotkanie, podczas którego do Grzegorza Skawińskiego i Waldka Tkaczyka trafiły upominki z okazji plebiscytu na największe przeboje zespołu. Nie zabrakło wśród nich aromatycznych specjałów od marki TEEKANNE – partnera plebiscytu.

Chyba każdy słyszał kiedyś „Nasze randez- vous”, „Black and white” czy „Słodkiego miłego życia”. Między innymi właśnie te przeboje znalazły się w dziesiątce hitów, którą w specjalnym głosowaniu wyłonili widzowie MTv24.tv / Małopolskie.tv. Na szczycie zestawienia znalazła się jednak piosenka „Jak pierwszy raz” – singiel z najnowszej płyty zespołu. Przed koncertem odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników. Panowie udzielili wywiadu i otrzymali upominki. Trafiły do nich nie tylko pamiątkowe dyplomy, ale również specjalny tort oraz kosze z wybranymi herbacianymi specjałami z szerokiego portfolio marki TEEKANNE.

Koncert, który odbył się następnie, był dowodem na niesłabnącą popularność zespołu. Na stadionie Cracovii zabrzmiały zarówno dobrze znane przeboje, jak i piosenki najnowsze, które w ramach trasy promują artyści. Panowie z zespołu Kombii, pomimo wielu lat na scenie, wciąż pełni są niesamowitej muzycznej energii.

 

foto : Kinga Gastoł ( Foto Video Soniq )
                                             


dostarczył infoWire.pl

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy