Wiadomości branżowe

Komandor łączy rynki na południu Polski i tworzy nowe miejsca pracy

Teaser

Spółki Komandor działające na terenie województwa śląskiego i małopolskiego połączyły się w jedną spójną strukturę, która działa pod marką Komandor Śląsk. Dzięki konsolidacji, firma chce stworzyć nowe miejsca pracy, przyspieszyć proces finalizacji zamówienia, a także planuje wprowadzić innowacyjne produkty i usługi do swojej oferty.

Komandor Śląsk to spółka z dużym doświadczeniem w obsłudze rynku branży systemów do drzwi przesuwnych i zabudowy wnętrz. Jest jedną z najlepiej funkcjonujących spółek i w wyniku połączenia Komandor Śląsk stał się największym podmiotem koncernu Komandor działającym w Polsce. Obecnie posiada ponad 30 autoryzowanych dealerów na terenie Śląska i Małopolski i poszukuje kolejnych kilkudziesięciu partnerów do współpracy.

 Nowe miejsca pracy

–  Obecnie poszukujemy osób lub firmy z terenu województwa małopolskiego do podjęcia współpracy na wielu płaszczyznach, posiadające własne ekspozycje lub chętnych do stworzenia profesjonalnego centrum usług w branży wyposażania wnętrz pod marką Komandor. Ponadto chcemy otworzyć nowe przedstawicielstwa handlowe i poszerzyć listę oferowanych usług i produktów – systemy bezramowe Aero, panele drzwiowe Proform czy ścianki Aurora – to wybrane produkty z naszej nowej oferty. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do nawiązania współpracy opartej na najwyższych standardach – wyjaśnia Andrzej Woźniak Prezes Zarządu Komandor Śląsk.

Komandor na Śląsku w zeszłym roku uruchomił największy w Polsce salon firmowy. Firma dysponuje najnowocześniejszym parkiem maszynowym, gdzie zatrudnia najlepszych specjalistów, dzięki czemu oferuje najwyższą jakość usług. Prężnie się rozwija na tym terenie i chce dalej dostarczać najlepsze rozwiązania w zakresie zabudowy wnętrz i szaf przesuwnych.

Łatwiejszy proces logistyczny

Połączenie dwóch oddzielnie prowadzonych rynków działających na terenie województwa małopolskiego i śląskiego pod jeden “zarząd” to znaczne uproszczenie logistycznych rozwiązań i szybki dostęp do niezbędnych towarów. – Wykorzystując potencjał istniejących magazynów oraz profesjonalnego parku maszynowego w Małopolsce, poszerzyliśmy w dużym stopniu asortyment elementów do produkcji szaf, a na dniach uruchomimy profesjonalną usługę w zakresie przetwarzania płyty – dodaje Andrzej Woźniak.           

Na bazie śląskich doświadczeń spółka otworzyła w Krakowie Małopolską Hurtownię Komandor, która będzie dostarczała niezbędne komponenty uznanych marek do produkcji mebli m.in.: płyty i blaty meblowe renomowanej firmy Egger  – Na  stronie internetowej Małopolskiej Hurtowni Komandor można korzystać z  aplikacji umożliwiającej projektowanie, wizualizację oraz wycenę drzwi przesuwnych. W najbliższych dniach wprowadzimy kolejne programy ułatwiające klientom składanie zamówień – mówi Izabella Karnauch, Manager Sprzedaży Hurtowej.

Firma Komandor SA powstała w 1992 roku. Od 20 lat jest liderem w branży systemów do drzwi przesuwnych i zabudowy wnętrz. Komandor w oparciu o autorski program Designer projektuje a następnie wykonuje meble na zamówienie umożliwiając klientom aranżację przestrzeni mieszkalnej według własnych potrzeb. Produkty marki Komandor docenione zostały już w ponad 40 krajach na świecie, dzięki swej wysokiej jakości udokumentowanej atestami i certyfikatami wymaganymi przez standardy europejskie.

 

< 234106" >

Źródło Komandor. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy