Wiadomości branżowe

Kandydatki do tytułu „Miss Polka 2013” wybrane

Teaser

W ubiegłą sobotę, 13 lipca w hotelu Belvedere w Zakopanem odbyły się eliminacje do tytułu Miss Polka 2013 dla kandydatek z województwa małopolskiego.

Organizatorzy wydarzenia – firma Vip Events Agency, partner strategiczny konkursu Miss Polka 2013, zaskoczyli wszystkich sposobem przeprowadzenia eliminacji – nie była to tradycyjna gala regionalnych wyborów miss, a casting w stylu tych do programu „Top Model – Zostań Modelką”. Kandydatki najpierw prezentowały się solo na wybiegu – w sukienkach oraz w strojach kapielowych, a następnie odpowiadały na pytania jurorów. A nie były one łatwe – komisja konkursowa pytała nawet o to, co sądzą o sytuacji politycznej w Egipcie…

Również grono jury było dla wszystkich zaskoczeniem – w jego skład weszli nie tylko eksperci w dziedziny mody, fotografii oraz stylizacji ubioru i wizażu, ale również finalistka III Edycji programu „Top Model – Zostań Modelką” – Marcela Leszczak i projektant mody Alex Chumakou, a także prezenterka Magdalena Modra, aktor Marek Kacper Krupski oraz Paula Stamm – założycielka i prezes Fundacji Feliksa Stamma.

  • Jurorzy konkursu to nasi dobrzy przyjaciele, z którymi często spotykamy się przy różnych eventach. Bardzo się cieszę, że mogli uświetnić swoja obecnością także nasze wydarzenie – mówi Mariusz Górski, właściciel Vip Events Agency.

Był to już drugi etap eliminacji, do którego zakwalifikowało się aż 100 dziewcząt. Choć nie wszystkie ostatecznie dotarły do Zakopanego, to jurorzy zwracali uwagę na wysoki poziom castingu. Wybrano 11 półfinalistek, z którymi dzień później zrealizowano sesje zdjęciowe w hotelowym spa oraz w zakopiańskich plenerach. Wydarzenie zakończyło się hucznym after party w klubie La Playa w Zakopanem.

W lipcu odbędą się eliminacje w pozostałych województwach, w sierpniu półfinalistki będą prezentować się w mediach oraz podczas regionalnych eventów, a zgrupowanie finałowe rozpocznie się z początkiem września w Pałacu Saturna w Czeladzi.

Gala Finałowa odbędzie się 7 września 2013 roku w nowej Sali Koncertowej w Sosnowcu. Organizatorzy przewidują wiele atrakcji i gwarantują pokaz 16 kandydatek w spektakularnych piłkarskich wyjściach na wybieg, zakończonych oczywiście ceremonią koronacji najpiękniejszej Polki.

 

——————————–

Wybory MISSPOLKA 2013 to dynamiczne przedsięwzięcie, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizuje tysiące młodych kobiet, prezentując nie tylko swoją urodę, ale też osobowość i poczucie humoru.

MISS POLKA 2013 to połączenie świata sportu ze światem mody – idea ta zapewnia szerokie grono odbiorców, a dzięki transmisjom telewizyjnym, informacjom prasowym oraz internetowym organizatorzy planują dotrzeć do milionów ludzi w całej Polsce.

Więcej na: www.misspolka.pl

 

 

MISS POLKA 2013 – Świat sportu bliżej świata mody. 

Więcej na: http://www.misspolka.pl/

Źródło MISS POLKA 2013. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #3f 3f   #hektar   #krus   #roku   #tego