Małopolska Wiadomości branżowe

Teekanne i Brytyjsko-Polska Izba Handlowa zapraszają na Five O’Clock Tea w Krakowie

Teaser

Dziś, 7 listopada odbędzie się w Krakowie pierwsze organizowane wsólnie przez Teekanne Polska i Brytyjsko-Polską Izbę Handlową spotkanie pod nazwą “Five O’Clock Tea Corner”. Wydarzenie to zbiega się z rocznicą dwudziestu lat obecności marki Teekanne na polskim rynku i takim samym jubileuszem działalności Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej.  

– Spotkanie “Five O’Clock Tea” jest dedykowane nowym członkom Izby – mówi Agata Nogieć z BPCC – i rozpocznie nowy cykl który organizujemy wspólnie z Teekanne nawiązujący do tradycyjnych spotkań biznesu przy herbacie. Spotykamy się tradycyjnie o godzinie 17.00, najbliższe spotkanie odbędzie się przy ul. Radzikowskiego 47 B w Krakowie, w Showroomie BN Office Solution naszej firmy członkowskiej Nowy Styl Group. Serdecznie zapraszamy – dodaje Agata Nogieć.

Five o’clock (ang. tea time) – to wywodzący się z Wielkiej Brytanii zwyczaj spotkań o sprzyjającej temu porze podwieczorku, na który tradycyjnie składają się herbata i herbatniki. Zwyczaj ten został zapoczątkowany przez księżną Bedford oraz królową Wiktorię. By tradycji stało się zadość Anglicy podają herbatę z dodatkiem mleka.  

– Z dużą radością przyjęliśmy propozycję Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej zostania partnerem projektu Five O’Clock Tea – mówi Joanna Finałkowska z Teekanne – której idea nawiązuje do brytyjskiej tradycji picia herbaty. Nawiązuje to wprost do wartości z którymi utożsamia się nasza marka, tradycji i jakości parzenia herbaty którą kultywujemy od 130 lat. Mamy nadzieję, iż Five O’Clock Tea zintegruje świat krakowskiej i nie tylko biznesu przy filiżance aromatycznej herbaty.

 

Five O’Clock Tea 7 listopada 2012

ul. Radzikowskiego 47 B,  Kraków

Showroom BN Office Solution Nowy Styl Group

 

Program spotkania:

od 17:00 Recepcja

17:15 Oficjalne przywitanie gości przez BPCC i Gospodarzy – Grupa Nowy Styl

17:25 Krótka prezentacja Członka Zarządu – Honorowego Skarbnika Izby – P. Marzena Richter

17:35 Oficjalne powitanie nowych firm członkowskich – krótkie prezentacje firm

18:00 „Zadbaj o swoje zdrowie” – wykład fizjoterapeutki, specjalisty schorzeń kręgosłupa z Uzdrowiska Kopalni Soli „Wieliczka” oraz krótka prezentacja ergonomicznych foteli Grupy Nowy Styl

18:30 Business Mixer

19:30 Zakończenie

 

Prosimy o zgłaszanie chęci udziału na adres:

[email protected]

 

Informacja dodatkowa:

Agata Nogieć [email protected]

Koncern TEEKANNE to 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich.

 

< 226910" >

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy