Małopolska Wiadomości branżowe

International Christmas Mixer przy herbacie TEEKANNE w Krakowie

Kto powiedział, że imprezy mikołajkowe nie mogą być dla dorosłych? Już 6 grudnia w krakowskim hotelu Sheraton odbędzie się kolejna edycja dorocznej imprezy „International Christmas Mixer” zorganizowanej przez Brytyjsko-Polską Izbę Handlową. Spotkanie w świątecznej atmosferze, sponsorowane przez TEEKANNE Polska, będzie połączone z akcją zbierania funduszy dla

Teaser

Kto powiedział, że imprezy mikołajkowe nie mogą być dla dorosłych? Już 6 grudnia w krakowskim hotelu Sheraton odbędzie się kolejna edycja dorocznej imprezy „International Christmas Mixer” zorganizowanej przez Brytyjsko-Polską Izbę Handlową. Spotkanie w świątecznej atmosferze, sponsorowane przez TEEKANNE Polska, będzie połączone z akcją zbierania funduszy dla paraolimpijczyków.

BPCC jest niezależną, pozarządową organizacją, która za głównym cel podejmowanych przez siebie działań obiera rozwój polsko-brytyjskich kontaktów gospodarczych. Christmas Mixer pod pretekstem szampańskiej zabawy w mikołajkowym stylu,  ma za zadanie te kontakty jeszcze mocniej zacieśnić.

„Nieformalny charakter spotkania sprawia, iż Świąteczny Mixer to idealny moment, aby przedstawiciele młodych, startujących firm mogli poznać  biznesowych ekspertów, odnoszących sukcesy przedsiębiorców, innowatorów, prezesów międzynarodowych firm oraz osoby, które reprezentują pasję i niekonwencjonalne podejście do prowadzenia swoich biznesów” – przekonuje Agata Nogieć.

Podczas imprezy Hines Polska zaprezentuje Apartamenty Novum,  czyli nowe przestrzenie Krakowa. Dzięki uprzejmości Polsko-Portugalskiej Izby Handlowej wieczór uświetni degustacja wina portugalskiego; ponadto zaplanowany jest występ Mateusza Mijala, który pojawił w „Bitwie na Głosy” oraz wspólne kolędowanie przy filiżance aromatycznej herbaty TEEKANNE, w tym możliwość degustacji sześciu jesienno-zimowych nowości produktowych marki. Przez cały wieczór będzie można nabyć losy na loterię – dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany dla Fundacji Katarzyny Rogowiec „Avanti – niepełnosprawni w sporcie” na zakup sprzętu dla polskich paraolimpijczyków.

Świąteczny Mixer organizowany jest dla członków izb BPCC, SPCC, PPCC, CCIIP. Każdy z uczestników otrzyma upominek od TEEKANNE oraz będzie miał niepowtarzalną okazję do nawiązania kontaktów biznesowych. Event wspiera GRUPA 365 NET. 

Koncern TEEKANNE to 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

< 228922" >

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy