Wiadomości branżowe

Drzewa Miłości Carte d’Or w Krakowie już w najbliższą sobotę

Teaser

Najmilsze chwile z ukochaną osobą wymagają szczególnej oprawy. Dlatego Carte d’Or zaprasza wszystkich, którzy chcą wyrazić swoje uczucia do odwiedzenia wyjątkowej strefy Drzewa Miłości, która w najbliższą sobotę znajdować się będzie przy Smoku Wawelskim, na placu Wielkiej Armii Napoleona. Czekać na nich będzie żywe drzewko w donicy, na którym każdy będzie mógł powiesić specjalnie przygotowaną zawieszkę  z odręcznie zapisanym swoim wyznaniem. Drzewko zostanie następnie  posadzone w miejskim parku jako symbol wiecznej miłości.

Wszyscy, którzy w najbliższą sobotę od godziny 12.00 odwiedzą strefę Drzewa Miłości Carte d’Or w pobliżu Smoka Wawelskiego będą mogli wyrazić swoje uczucia na specjalnie zaprojektowanej karcie i zawiesić ją na rozłożystym klonie odzwierciedlającym siłę miłości. Drzewko zostanie następnie posadzone w miejskim parku, a w jego korzeniach, jako symboliczny kamień węgielny, zostaną ukryte karty z wyznaniami zamknięte w ekologicznej, drewnianej skrzynce.

 Wszyscy, którzy przyjdą do strefyCarte d’Or i zawieszą kartę z wyznaniem miłości, będą mogli odebrać opakowanie lodów dla dwojga. Podczas akcji każda para otrzyma pamiątkowe zdjęcie wykonane przez fotografa, a w romantyczny nastrój wprowadzi uczestników imprezy profesjonalny DJ, który zadba o oprawę muzyczną imprezy.

Kraków jest drugim miastem na trasie akcji Drzewa Miłości Carte d’Or. W minioną sobotę wydarzenie zostało przeprowadzone w Gdańsku, natomiast w kolejne soboty strefy pojawią się w Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Łodzi. W każdej z lokalizacji zaplanowano moc atrakcji takich jak konkursy z nagrodami i zabawy prowadzone przez animatora. W czerwcu, po zakończeniu wydarzeń pod hasłem Drzewa Miłości, zostanie ogłoszone „miasto zakochanych”.

Z myślą o tych, którzy nie będą mogli pojawić się na wydarzeniach osobiście, marka Carte d’Or przygotowała specjalną aplikację na portalu społecznościowym Facebook. Na fan page’u Wieczory z Carte d’Or będzie można w zakładce konkursowej Drzewo Miłości zawiesić swoje wyznanie na wirtualnym drzewku. Autorzy najpiękniejszych wyznań otrzymają szansę zdobycia atrakcyjnych nagród: 2 dwuosobowych pobytów w Białowieży – miejsca słynącego z długowiecznych drzew lub miniaturowych drzewek z umieszczonymi na nich nagrodzonymi wyznaniami.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Zet. Na antenie będzie można usłyszeć relacje na żywo ze stref Carte d’Or, a na stronie radia obejrzeć videorelacje, stacja jest także partnerem konkursu-aplikacji na Facebooku.

< 241460" >

Źródło Algida. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy